Kurumsal


Pendik OSGB olarak iş güvenliği, işyeri hekimliği, diğer sağlık personeli, risk analizi, mesleki yeterlilik sertifikası, periyodik kontroller, asbest danışmanlığı, patlamadan korunma dokümanı, ilk yardım eğitimi, mesleki eğitim sertifikası, yangın eğitimi, yüksekte çalışma eğitimi, işaretçi ve sapancı eğitimi hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürüyoruz.

İş Güvenliği konusunda yıllara dayanan tecrübemiz ile çalışma ortamındaki riskleri analiz ederek değerlendiriyoruz. İşyerlerinizin daha güvenli hale gelmesi için gerekli olan tedbirleri öneriyoruz. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm kanun ve prosedürlere uygun çalışmaları yapıyor, belgeleri düzenliyor ve raporları hazırlıyoruz.

Çalışma Bakanlığı tarafından akredite edilen Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak, tüm çalışmalarda devlet kurumları ile koordineyi sağlıyoruz. İş kazalarında “Sıfır Hedef” parolasıyla sunduğumuz hizmetlerin kalitesini arttırmak için meslek için gelişim seminerleri düzenliyoruz. Bu gelişimin iş ortaklarımızda oluşturacağı değişimin farkında olarak, sektörümüzle ilgili tüm güncel gelişmeleri takip ediyoruz.

Kurumsal (Hakkımızda) - Pendik OSGB

Pendik OSGB Güven Tesis Eder

Pendik OSGB olarak, hizmet sunduğumuz tüm firmalara özel olarak politikalar geliştiriyoruz. Her firmanın “nevi şahsına münhasır” olduğunu biliyoruz ve firmanın tehlike sınıfına göre iş güvenliği hizmeti sunuyoruz.

Tüm hizmetlerimiz 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu temel alınarak hazırlanmaktadır. Kanun çerçevesinde işyeri temsilcilerinin, çalışanların ve uzmanlarımızın sorumluluklarını kesin çizgiler ile çiziyoruz. Böylece hem denetimlerde hem de risk hesaplamalarında sıfır hata ile ilerliyoruz.

Profesyonel İş Güvenliği Hizmeti

İş güvenliği hizmetini profesyonel kadrolarımız ile sunuyoruz. İş Güvenliği Uzmanlarımız, İşyeri Hekimlerimiz ve Diğer Sağlık Personellerimiz ile firmanızın dört dörtlük hizmet almasını sağlıyoruz. Toplam Kalite Yönetimi ilkelerine göre sunduğumuz hizmetlerimiz ile yasal mevzuatın gerektirdiği zorunlulukları yerine getiriyoruz.

Kurumsal (Hakkımızda) - Pendik OSGB

Çalışma disiplininden taviz vermeyen ekibimiz ile çalışanlarınızın alması gereken tüm eğitimleri, teknolojiden yararlanarak güncel materyaller ile veriyoruz. Uygulamalı eğitimlerimiz ile her çalışanın İş Güvenliği Kültürüne uyum sağlaması ve böylece firmanızın güvenliğine katkı sağlamasını hedefliyoruz.

Deneyimli OSGB firması olarak ihmal ve erteleme sözcükleri lügatimizde yoktur. Her tedbirin zamanında ve yerinde alınması gerektiğini bilen uzmanlarımız ile % 100 Profesyonel Hizmet almanızı sağlıyoruz. Pendik OSGB hizmeti ile iş güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

Pendik OSGB 

İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ

(0216) 353 99 49 - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Pendik OSGB

  • Yeşilbağlar Mah. Selvili Sokak No:2 Beyaz Ofis B Blok 213 Pendik