Hedeflerimiz


Hedeflerimiz, iş hayatında oluşabilecek tüm tehlikeleri risk analizi yaparak önlemektir. Çalışanların ve işyerlerinin zarar görmesini önlemek ve alınan iş güvenliği tedbirlerinin başarısını sağlamak hedefimizdir. Tamamen profesyonel bir çizgide iş güvenliği hizmeti sunmak hedefimizdir. Çalışanların sağlık eğitimlerini vererek kendilerini korumalarını sağlamak hedefimizdir.

Hizmet sunduğumuz firmaların sayısını arttırarak, iş güvenliği kültürünü mümkün olan azami sayıda işyerine ulaştırmak hedeflerimiz arasındadır. Kaliteden taviz vermeden, tüm uzmanlarımızı tüm işyerlerimize yasaların gerektirdiği kadar görevlendirmek ve bu görevlendirmeden alnımızın akıyla çıkmak hedeflerimizdendir.

Hizmet verdiğimiz firmaların iş kazası yaşamasını önlemek ve yapılacak denetimlerde hazır olması gereken tüm doküman, belge, rapor ve evrakları hazır etmek hedefimizdir. Standartlarını kuruluş felsefemiz ile birlikte oluşturduğumuz hizmet politikamızın dışına çıkmadan, tüm iş kollarına gerektiği hizmeti vermektir.

Hedeflerimiz (Belirlediğimiz Hedefler) - Pendik OSGB

Sıfır İş Kazası

Tehlike sınıflarına göre hizmet verdiğimiz tüm firmalardaki ana misyonumuz ve hedefimiz “Sıfır İş Kazası”dır. Çalışanların sağlığını korumak birincil hedefimizdir. İşyerinin güvenliğini sağlamak yine birincil hedefimizdir. İşyerinde belirli bir gün kadar iş kazası yaşanmamıştır levhasını mümkün olan en uzak tarihlerde sabitlemek adına hizmet veriyoruz.

İş kazası yaşanmasını önlemek için elimizdeki tüm profesyonel enstrümanları kullanarak, iyi bir işbirliği oluşturmak ve bunu uzun yıllar sürdürmek hedeflerimiz arasındadır. Sektörümüz adına yaşanacak tüm gelişmeleri hızlı bir şekilde entegre ederek, iş ortaklarımıza yansıtmak hedeflerimizdendir.

İş Güvenliğinde Öncü Olmayı Sürdürmek

İş güvenliği çalışma alanına yıllarını harcamış bir OSGB olarak, öncü birimlerden biri olmayı sürdürmek, bu sayede sektörümüze örnek olmak hedeflerimiz arasındadır. Müşteri memnuniyetini sağlayarak, olası problemleri önceden öngörmek, çözüme odaklanmak ve hızlı sorun çözme becerisini sonuna kadar sürdürmek amaçlarımız arasındadır.

Hedeflerimiz (Belirlediğimiz Hedefler) - Pendik OSGB

İş güvenliğini % 100 sağlama amacına hizmet ederek, işyeri temsilcileri ile uzun yıllar sürecek, iyi bir işbirliği geliştirmek, çalışanların iş güvenliği felsefesine uymasını sağlayarak, hep birlikte bir takım olarak hedefe yönelmek temennimizdir.

İş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimizin süreç yönetimine dahil olmasını sağlayarak, deneyim kazanmalarını hedefliyoruz. Bu nedenle çözüm ortaklığı konusunda anlaştığımız ilk andan itibaren sürecin içinde olmanızı sağlıyor ve iş güvenliği alanında tecrübenizi arttırıyoruz.

ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

Pendik OSGB 

İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ

(0216) 353 99 49 - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Pendik OSGB

  • Doğu mh E-5 Yanyolu Cd no 32/1 Pendik / İstanbul