Mobil Araç (gezici isg) Tetkikleri


Mobil araç (gezici isg) tetkikleri, kanunlar kapsamında işe girecek olan kişilere sağlık taraması yapan alternatif sağlık bölümleri arasında gösteriliyor. Buna göre kanunlar çerçevesinde incelendiğinde işletmelerin, işe giriş yapacak olan kişileri işe alması için mutlaka sağlık muayenelerinin sonuçlarına bakmaları gerekmektedir. 

Biyolojik, kimyasal ve fizyolojik değerlerinin sonuçlarına göre işe alım yapması gereken işletmeler kişileri bu alanda doğru yönlendirmelidir. Doğru yönlendirilen kişiler de çeşitli sağlık kurumları başta olmak üzere mobil araçlardan da yine sağlık taraması işlemlerini en hızlı, en kolay biçimde gerçekleştirebilir.

Sağlık tetkikleri açısından en büyük destekçilerden biri olan, aynı zamanda verimlilik, hız ve kolaylık açısından da değerlendirilen mobil sağlık araçları son derece güvenilirdir. Sağlık bakanlığından da onaylı olan mobil sağlık araçları çeşitli OSGB kurumları tarafından da destekleniyor. Buna göre iş sağlığı güvenliği kapsamında çalışanların sağlık raporlarını tamamlayarak işe daha sorunsuz ve hızlı girmesi açısından mutlaka sağlık taramalarını da en iyi biçimde yapmaları gerekmektedir.

OSGB kapsamında da değerlendirilen mobil sağlık araçlarını sizler de değerlendirerek çeşitli sağlık tarama gibi işlemleri en hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Sağlık Tarama Aracı

Mobil sağlık tarama aracı, Sağlık Bakanlığı ve OSGB kapsamınca ele alınan, destek gören en hızlı sağlık tarama yöntemlerinden biridir. Buna göre özellikle de işyerleri tarafından işe alınacak olan çalışanların sağlık taramalarını eksiksiz biçimde tamamlamaları gerekmektedir. Mobil sağlık hizmetinden de yararlanabilecek olan bu kişilerin sağlık taramaları eksiksiz ve hızlı biçimde gerçekleşebilir. 

Kayıpların minimum seviyeye indiği ve kişilerin daha güvenilir bir sağlık tarama sürecine tabi tutulduğu mobil sağlık tarama aracı, en kolay sağlık tarama yöntemlerinden de biridir. Çeşitli OSGB firmaları tarafından da sokaklarda, mahallelerde ya da şehrin merkezi noktalarında görebileceğiniz bu gibi araçlardan sizler de yararlanabilirsiniz.

Mobil sağlık tarama aracı, sağlık tarama için ihtiyacı olan kişilere sunduğu çeşitli hizmetler ile birlikte kapsamlı fırsatlar neticesinde en kolay, hızlı sağlık tarama yöntemlerinden birisidir. Sağlık bakanlığından aldığı onay ile birlikte özellikle de işletmelerde görev yapacak olan çalışanların kanun çerçevesinde sahip olması gereken sağlık tetkiklerini mobil sağlık aracı da çıkarmaktadır. Sorumlulukların yerine getirilmesi amacıyla tercih edilebilecek olan mobil sağlık tarama aracı için sizler de tercih hakkınızı kullanabilirsiniz.

Yetkili OSGB firmaları tarafından da desteklenerek ruhsatlı biçimde hizmet veren mobil sağlık tarama aracı kişilere çok fazla avantaj, fayda ve fırsat da sunmaktadır. Sizler de bu gibi çeşitli fırsatlardan yararlanmak, çok daha hızlı ve kolay yöntemlerle sağlık taraması işlerinde başarılı olmak için mobil sağlık tarama aracını tercih edebilirsiniz.

Mobil Araç (gezici isg) Tetkikleri Pendik - Pendik OSGB

Gezici İSG Aracı Nedir?

Gezisi İSG aracı nedir gibi çeşitli sorular özellikle de iş sağlığı güvenliği kapsamında ele alınan, sorulan sorular arasında yer almaktadır. Gezici İSG araçları, mobil sağlık aracı olarak da nitelendirilen ve özellikle de sağlık raporlarına ihtiyaç duyan kişilere sunduğu çeşitli hizmetlerle ön plana çıkan en önemli sağlık araçlarındandır.

Gezici İSG araçları aynı zamanda OSGB firmalarından ve Sağlık Bakanlığı tarafından da onay alarak ruhsatlı biçimde hizmetlerini sürdürmektedir. İşletmeler tarafından işe alınması istenen kişilere kanunlar çerçevesinde mutlaka sağlık taramaları da yapılması gerekmektedir. Sağlık taramaları çeşitli sağlık ocaklarında, hastanelerde, revirlerde ya da buna benzer birçok alanda da gerçekleştirilebilir.

Sağlık tetkiklerinin çok daha profesyonel ve eksiksiz biçimde gerçekleşmesi adına kişiler mobil sağlık aracından da yararlanabilir. Özellikle de hızlı ve güvenli biçimde hizmet vermelerinden kaynaklı olarak kişilerin bu gibi hizmetlerden yararlanması son derece önemlidir.

Mobil Sağlık Aracı Fiyatları

Mobil sağlık aracı kapsamında odiyometri, spirometri ve göz taraması gibi işlemler gerçekleştirilebilir. Uygulanan tetkikler kapsamında kişiler mobil sağlık aracı fiyatları için de çeşitli sorular sormaktadır. Çıkarılan raporlar uzman hekimler tarafından da onaylanmakta olup sağlık aracı fiyatları ilgili kurumlara göre değişiklik göstermektedir.

Çeşitli birçok OSGB kurumlarına ait mobil sağlık araçlarındaki faaliyetler tecrübelere göre de değişiklikler gösterebilir. Bu kapsamda mobil sağlık aracı fiyatları için araştırmalar sıklaştırılsa dahi bu fiyatları mobil sağlık aracı kapsamındaki hizmetleri, tecrübelerine göre değişiklik göstermesinin bilgisinde yarar vardır. Mobil sağlık aracı fiyatları için detaylı araştırmaları yaparak size uygu en iyi aracı tercih edebilirsiniz.

ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

Pendik OSGB 

İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ

(0216) 353 99 49 - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Pendik OSGB

  • Yeşilbağlar Mah. Selvili Sokak No:2 Beyaz Ofis B Blok 213 Pendik